شاخص ترین فعالیت های روابط عمومی تعاون روستایی خوزستان در سالی که گذشت
1398/12/25
مسئول روابط عمومی تعاون روستایی خوزستان از شاخص ترین فعالیت های روابط عمومی مدیریت تعاون روستایی خوزستان در سال 98 سخن گفت.
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی خوزستان ایمان کردانی گفت: مهمترین و شاخص ترین دستاوردها و فعالیت های روابط عمومی تعاون روستایی در سال 98 حاوی چند بعد می شود که بعد اجتماعی، خدمات رسانی ، تبلیغاتی و عملیاتی در آن پررنگ تر است.
وی ادامه داد: خوشبختانه در سال 98 مهمترین رویکردی که روابط عمومی با توجه به اتفاقات و حوادث که در استان دنبال کرد ، بحث مسئولیت اجتماعی بود. به نحوی که توانستیم در زمینه جمع آوری کمک های انسان دوستانه از سوی شبکه تعاونی های روستایی و کشاورزی به خصوص در زمینه سیل فعالیت چشمگیری داشته باشیم.
کردانی بیان داشت: دومین دستاورد و اتفاق مهم برای روابط عمومی کسب لوح و تندیس غرفه برتر در نمایشگاه هفته دولت و نمایشگاه کارآفرینی و اشتغال از سوی استاندار خوزستان بود که این مهم باعث ایجاد انگیزه و دلگرمی در پرسنل روابط عمومی شد.
مسئول روابط عمومی تعاون روستایی خوزستان در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به فعالیت های مهم صورت گرفته در زمینه تبلیغات محیطی صورت گرفته توسط این واحد گفت: خوشبختانه تعاون روستایی خوزستان در سال 98 به کرار در زمینه خرید و فروش محصولات کشاورزی رتبه های برتر کشوری را کسب کرد و از همین رو روابط عمومی با انجام تبلیغات محیطی و اطلاع رسانی در زمینه خرید و فروش محصولات کشاورزی توانست به معرفی سازمان خود بپردازد.
وی در پایان گفت: یکی دیگر از افتخارات روابط عمومی تعاون روستایی خوزستان کسب رتبه اول بین روابط عمومی های سایر استانهای کشور در سال 97 بود که این افتخار در اوایل سال 98 به ما اعلام و امیدواریم بتوانیم در کنار سایر همکاران به این مهم در سال های آتی نائل آییم.
تعداد مشاهده خبر18 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal