بهمن احمدی سرپرست فرماندهی پایگاه مقاومت بسیج تعاون روستایی خوزستان شد
1398/09/04
طی حکمی از سوی سرهنگ پاسدار محمد فرهادزاده فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سازمان جهاد کشاورزی خوزستان بهمن احمدی به عنوان سرپرست فرماندهی پایگاه مقاومت بسیج تعاون روستایی خوزستان معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی خوزستان در آیینی با حضور مدیران تعاون روستایی خوزستان و همچنین فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سازمان جهاد کشاورزی خوزستان ، بهمن احمدی به عنوان سرپرست فرماندهی پایگاه مقاومت بسیج تعاون روستایی خوزستان معرفی شد.
در ابتدای این آیین حاج آقا لفته پور مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در تعاون روستایی خوزستان گفت: یکی از خصوصیاتی که پرسنل تعاون روستایی و در کل جهاد کشاورزی دارند این است که روحیه ای بسیجی و جهادی دارند و خوشبختانه اغلب از نسل جبهه و جنگ هستند که برای سایر عزیزان الگو به شمار می روند.
وی ادامه داد: بسیجی بودن و روحیه بسیجی داشتن می تواند ما رادر بسیاری از فعالیت ها موفق بدارد و امیدواریم آقای احمدی با روحیه ای که در او سراغ داریم بتواند با برنامه ریزی مناسب در زمینه اشاعه فرهنگ بسیج در تعاون روستایی موفق عمل کند.
همچنین سرهنگ فرهاد زاده فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت:اینکه گفته می شود اگر سپاه نبود کشور نبود و اگر بسیج نبود سپاه نبود نکته بسیار ظریف و حائز اهمیتی را به ما نشان می دهد.
وی ادامه داد: بسیج متشکل از مردم و از دل مردم است و سرمایه و دارایی بسیج از مردم است، از این رو مردم هستند که بسیج و سپاه و کشور را زنده نگه داشته اند و تلاش ما این است که بتوانیم برای مردم خدمت مفید و ارزنده داشته باشیم.
گفتنی است در پایان این مراسم بهمن احمدی با دریافت حکم خود رسما کار خود را به عنوان سرپرست فرماندهی پایگاه مقاومت بسیج تعاون روستایی خوزستان آغاز کرد.
تعداد مشاهده خبر26 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal