مدیر تعاون روستایی خوزستان: توزیع مناسب کود و آرد خط قرمز تعاون روستایی خوزستان است
1398/08/04
جمشید بنی فری در جلسه شورای اداری تعاون روستایی خوزستان خواستار توزیع دقیق و با جدیت آرد و کود توسط عاملین تعاون روستایی شد.
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی خوزستان ، مدیر تعاون روستایی خوزستان در جلسه شورای اداری که با حضور روسای ادارات تعاون روستایی شهرستان ها و مدیران عامل اتحادیه ها در سالن جلسات تعاون روستایی خوزستان که با تاکیدات ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان و پیرو جلسات متعدد برگزار شد، خواستار توجه ویژه و نظارت دقیق تمامی بخش ها در زمینه توزیع مناسب کود و آرد توسط عاملین تعاون روستایی شد.
وی با اشاره به اینکه تمامی عملیات توزیع آرد و کود می بایست در سامانه طراحی شده ضبط و ثبت گردد گفت: متاسفانه یکی از اشکالاتی که به موضوع توزیع آرد و کود برمی گردد ، عدم رصد مناسب در این زمینه است که به خوبی انجام نمی شد ، لذا باید طبق مستندات و سامانه جدید (نپ) پیگیری مناسبی در راستای توزیع کود و آرد داشته باشیم.
مدیر تعاون روستایی خوزستان در پایان گفت: ضبط آمار و اطلاعات توزیع کود و آرد در سامانه طراحی شده که به صورت الکترونیکی اداره می شود، نشان می دهد آرد و کود به چه میزان و چگونه توزیع شده است.
وی گفت: خوزستان مهمترین استان کشاورزی کشور است و کشاورزان زیادی از موضوع کود ذینفع هستند و می توانند باعث تولید و رونق اقتصادی شوند، لذا همه تلاشمان را باید به کار گیریم تا نهاده های کشاورزی و آرد به صورت عادلانه و بدون هیچ شبه ای به دست مصرف کننده واقعی برسد.


تعداد مشاهده خبر6 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:4 :1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal