بخشی از عملکرد تعاون روستایی خرمشهر در 5 ماهی که گذشت
1398/06/16
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی خوزستان عباس دریساوی اصل گفت: در 5 ماه نخست سال جاری جدای از 3 موضوع مهم خرید گندم و کلزا و توزیع میوه نورزی و امدادرسانی به سیل زدگان فعالیت های گسترده ای در توزیع و خرید نهاده های کشاورزی توسط شبکه تعاون روستایی خرمشهر صورت گرفته است.
وی ادامه داد: در مدت فوق موفق به خرید تضمینی 85000 کیلو گرم برای اولین بار دانه روغنی آفتابگردان از کشاورزان این شهرستان شدیم که پنجره جدیدی از فعالیت های اقتصادی، اشتغالزایی و رونق تولید را پیش روی ما باز کرده است و امیدواریم این مهم در سال های آینده با رشد بیشتری روبه رو شود.
رئیس اداره تعاون روستایی خرمشهر بیان داشت: در همین مدت تعاون روستایی خرمشهر موفق به توزیع 33000 کیسه کود اوره ، توزیع 40000 کیسه آرد ،توزیع 1500 تن سبوس ،700 تن جو رایگان و 800 تن ختن رایگان بین دامداران شده ایم.
دریساوی اصل افزود: حسابرسی شرکتها و اتحادیه شهرستان یکی دیگر از فعالیت های مهم صورت گرفته در 5 ماهه نخست سال جاری بوده است، همچنین برگزاری اولین مجمع عمومی شرکت شلمچه در مسیر 18 روستا از دیگر اقدامات تعاون روستایی خرمشهر به شمار می آید.
وی در پایان گفت: یکی دیگر از اقدامات صورت گرفته در تعاون روستایی خرمشهر که بعد از 40 سال صورت گرفته است ، توزیع کود بین کشاورزان شلمچه برای اولین بار بعد از 40 سال است که این مهم باعث کشاورزی در این منطقه بعد از همین مدت شده است و امیدواریم بتوانیم شلمچه را به مکانی بکر برای کشاورزی مبدل سازیم.
تعداد مشاهده خبر4 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal