رئیس اداره تعاون روستایی رامهرمز خبر داد: توزیع 300 تن آرد و 60 تن سبوس در تیر و مرداد 98
1398/06/16
رئیس اداره تعاون روستایی رامهرمز از توزیع آرد و سبوس مورد نیاز روستائیان و دامداران این شهرستان توسط شبکه تعاون روستایی شهرستان رامهرمز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی خوزستان صادق شیرالی گفت: فعالیت های تعاون روستایی رامهرمز در زمینه تامین نیازهای روستائیان و دامداران و کشاورزان به صورت روزانه انجام می شود و خوشبختانه در این زمینه تلاش همکاران ما باعث رضایت نسبی شده است.
وی ادامه داد: توزیع ماهانه 150 تن آرد خبازی و خانگی پز برای رفع نیازهای روستائیان در تیر و مرداد ماه سال جاری و همچنین توزیع ماهانه 30 تن سبوس از جمله اقدامات تعاون روستایی شهرستان رامهرمز می باشد.
رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان رامهرمز در بخش دیگری از صحبت های خود به فعالیت های تعاونی های این شهرستان در خصوص طرح 550هزار هکتاری اشاره کرد و گفت: خوشبختانه با تشکیل شرکت تعاونی تولید ناحیه 3 در تلاشیم 2800 هزار هکتار از 50 هزار هکتار اراضی این شهرستان را که زیر نظر تعاونی تولید ناحیه 3 می باشد را ساماندهی کنیم.
شیرالی گفت: امیدواریم راه اندازی و تشکیل این شرکت تعاونی بتواند در تسریع فعالیت ها نقش موثر و بسزایی داشته باشد تا بزودی نتایج مثبت اقدامات انجام شده را شاهد باشیم.
تعداد مشاهده خبر13 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:1 :1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal