حضور فعال و چشمگیر تعاون روستایی خوزستان در نمایشگاه هفته دولت
1398/06/10
مدیریت تعاون روستایی خوزستان با حضوری فعال در نمایشگاه هفته دولت به بیان دستاوردها و کسب رتبه های اول و برتر خود پرداخت.
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی خوزستان ایمان کردانی مسئول روابط عمومی تعاون روستایی خوزستان گفت: امسال همزمان با آغاز هفته دولت و برپایی نمایشگاه جهت به معرض دید گذاشتن دستاوردهای دولت ، مدیریت تعاون روستایی به صورت فعال با برپایی غرفه ای در نمایشگاه به معرفی دستاوردها و رکوردهای بدست آمده این مدیریت پرداخت.
وی ادامه داد: با توجه به حجم فعالیت های گسترده و حیاتی این مدیریت که آحاد جامعه را دربرمی گیرد نیاز به برپایی غرفه ایی جداگانه و حضوری چشمگیر برای معرفی دستاوردهای تعاون روستایی بود، زیرا رکورد خرید بیش از 900 هزار تن گندم، توزیع فوق العاده میوه نوروزی که مورد تقدیر مسئولین بود، کسب رتبه های برتر و اول در بخش های مختلف این مدیریت و ... نیازمند معرفی به بازدید کنندگان و سایر مسئولین بود.
کردانی اضافه کرد: حضور فعال و جهادی پرسنل و مدیریت تعاون روستایی در امداد رسانی به سیل زدگان، امدادرسانی به مردم در ایجاد سیل بندها، امداد به زلزله زدگان مسجدسلیمان و ... خرید گندم از دل سیلاب با قایق های موتوری، توانمندی ها و ظرفیت ها و تولیدات تعاون روستایی قطعا نیاز به معرفی بهتر و بیشتر دارد و امیدواریم با ادامه رویه فوق بتوانیم همه ساله به صورت فعال به معرفی این توانمندی ها بپردازیم.
مسئول روابط عمومی تعاون روستایی خوزستان در پایان گفت: در این نمایشگاه با رونمایی از دستگاه فلشینگ جت که کار نظافت و تمیز کردن لوله های زهکش زیرزمینی در طرح های کشاورزی را دارد، معرفی یکی از شرکتها که در زمینه حصیربافی و صنایع دستی فعالیت دارد به سایر مسئولین اعم از استاندار و معاونین وی و همچنین امام جمعه اهواز و نمایندگان و فرمانداران و ... توانستیم به معرفی بیشتر مدیریت تعاون روستایی بپردازیم.
تعداد مشاهده خبر26 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal