در راستای حمایت از بانوان توانمند تعاون روستایی خوزستان صورت گرفت: انتصاب اولین زن به عنوان مدیرعامل در شرکت های تعاون روستایی
1398/05/28
مدیر تعاون روستایی خوزستان از انتصاب یک زن به عنوان مدیر عامل شرکت های تعاون روستایی خوزستان برای اولین بار در تاریخ این مدیریت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی خوزستان جمشید بنی فری گفت: طبق بررسی های به عمل آمده از سوابق اجرایی خانم کشاورز و با توجه به اینکه وی لیسانس کشاورزی و مدارک مرتبط با کار ما را داشت و همچنین 20 سال سابقه کار متقاعد به انتصاب وی به عنوان مدیرعامل شرکت تعاون روستایی برزگر در شهرستان امیدیه شدیم.
وی ادامه داد: شرکت تعاون روستایی برزگر امیدیه 1161 نفر عضو دارد و خوشبختانه جزء شرکت های بزرگ ما در زمینه خرید محصولات کشاورزی توافقی و تضمینی و همچنین توزیع کود و بذور بوده و سایر نهاده ها بوده است.
مدیر تعاون روستایی خوزستان در پایان گفت: این انتصاب در راستای حمایت از بانوان توانمند در تعاون روستایی بوده است و قطعا با توجه به دلسوزی و مدیریت که در بانوان وجود دارد می توانیم در آینده این مهم را در سایر شهرستانها پیگیری و از ظرفیت بالقوه بانوان بیشتر بهره بگیریم.
تعداد مشاهده خبر264 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:3 :4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal